Značky

 • Arrow

  Arrow

  Světově největší společnost v oblasti výroby a distribuce plechových zahradních domků, garáží, kůlen na nářadí a skladovacích doplňků. Roční produkce dosahuje přes půl milionů zahradních domků. Všechny komponenty jsou vyráběny v Americe, a to pouze z amerických materiálů. Základem domků je prvotřídní ocel, opatřená galvanickým zinkováním a vypalovanou práškovou barvou. Na výrobky je poskytována záruka proti prorezivění v délce 10 let.

  Přes velmi krátkou působnost značky na českém a slovenské trhu byly prodány již stovky kusů a čeká se další dynamický nárůst nových typů domků a garáží.

  Přejděte do e-shopu »
 • Bath & Home

  Bath & Home

  Společnost zaměřená na výrobu doplňků do koupelen.

  Přejděte do e-shopu »
 • Bergner

  Bergner

  Společnost zaměřená na výrobky pro domácnost, která klade důraz na design a dobrou cenu. Firma Bergner byla založena v roce 1999 s pobočkami po celém světě. Bergner nabízí celou řadu produktů určených ke stolování.

  Přejděte do e-shopu »
 • Blome

  Blome

  Značkový dodavatel zahradních sušáků, držáků na sušáky a všech doplňků pro pohodlné a účelné sušení prádla na Vašich zahradách. Německá kvalita založená na perfektních kovových a plastových materiálech, patentovaných konstrukčních prvcích a výrobní technologii se 100%-ní kontrolou.

  Přejděte do e-shopu »
 • Curver

  Curver

  Již více než 50 let je firma Curver významným hráčem na trhu plastových domácích potřeb. Od roku 2005 je součástí světového lídra, izraelské skupiny KETER Group. Výrobky jsou stále inovovány, jsou moderní, praktické a pohodlné pro každodenní použití. Společnost Curver využívá obchodních zastoupení značky a výrobních závodů v celé řadě evropských zemí.

  Přejděte do e-shopu »
 • Fiskars

  Fiskars

  Finská firma (původně ocelárna) s tradicí již od roku 1649. Jako první na světě uvedla na trh již v roce 1967 nůžky s plastovými držadly - do té doby se vyráběla pouze držadla kovaná. Patří ke špičce mezi výrobci nožů a nůžek v celosvětovém měřítku. Výrobky jsou stále inovovány tak, aby byly v souladu s moderními trendy.

  Přejděte do e-shopu »
 • Hozelock

  Hozelock

  Britsko - francouzká společnost, která v příštím roce oslaví již 50 ti letou historii. Hozelock v západní Evropě představuje synonymum zahradního zavlažování a venkovní akvaristiky. Kompletní výrobní program tvoří např. zahradní hadice, rychlospojky a hadicové adaptéry, postřikovače, vodní pistole, navijáky, skrápěcí systémy, časovače, filtry, pumpy na vodu a další bohatý sortiment. Většina výrobků pochází z vlastního vývoje společnosti a je označená řadou patentů.

  Přejděte do e-shopu »
 • Keter

  Keter

  Izraelská firma Keter je světově známý a uznávaný výrobce plastových produktů (jeden z pěti největších producentů plastových výrobků na světě). Své produkty dodává do více jak 50 ti zemí celého světa. Sortimentní škála zahrnuje více jak 1500 položek výrobků.

  Výrobní program se dělí podle jednotlivých divizí na výrobky do domácnosti - Keterware (household), výrobky na zahradu - Keter Outstanding (garden) a výrobky pro dílnu - Keter ForTools (DIY).

  Přejděte do e-shopu »
 • Johnsons

  Johnsons

  Absolutní výhodou řady Johnsons je vysoká klíčivost vše odrůd, stručný návod na pěstování, uvedení počtu semen v sáčku a především pak barevná jmenovka s fotografií pěstovaného druhu, která je součástí balení.

  Přejděte do e-shopu »
 • La Playa

  La Playa

  Divize německé společnosti IPV, specializující se na výrobu kvalitních termosek a sportovních lahví. Termosky a termo hrnky se zpravidla vyznačují dvojitou nerezovou stěnou, zaručující minimální teplotní ztráty, jak teplých tak i studených nápojů. Ve výrobě jsou užívány nejmodernější materiály. Výrobky mají moderní a praktický design.

  Přejděte do e-shopu »
 • Life Story

  Life Story

  Společnost zaměřená na výrobu plastových "pomocníků" do domácnosti a výrobků určených pro piknik a cestování.

  Přejděte do e-shopu »
 • Luminarc

  Luminarc

  Francouzská společnost Luminarc zaměřená na výrobu skleniček, jídelních souprav a dalších doplňků pro každodenní i sváteční stolování. Neustálé čerpání inspirace z informačních technologií, dnešních a budoucích trendů, tvarů, barev a využití pomáhá společnost udržovat na nejvyšší úrovni. Nádobí má 2x až 3x lepší tepelnou a mechanickou odolnost než podobné produkty. Tato značka je určena pro všechny věkové kategorie.

  Přejděte do e-shopu »
 • Papstar

  Papstar

  Již od roku 1979 firma PAPSTAR přináší potěšení při stolování a zdobí Vaše domovy. Můžete si vybrat ze široké škály různobarevných, stylových i moderních dekorací. Její sortiment se skládá z jednorázového nádobí, balících papírů a dekorací, přináší vše pro stolování, dekorace a doplňky pro domácnost a párty a další výrobky z papíru.

  Přejděte do e-shopu »
 • Pyrex

  Pyrex

  Společnost Pyrex je předním výrobcem nádobí historicky známý pro jeho tepelně odolné řady skleněných výrobků určených pro pečení v troubě a skladování. Dnes Pyrex nabízí širokou škálu výrobků různých materiálů, které pokrývají veškeré kuchyňské požadavky:
  -skleněné a keramické nádobí
  -kovové a silikonové pečící výrobky
  -nádobí a další

  Přejděte do e-shopu »
 • Roundup

  Roundup

  Značka RoundUp je v současnosti globálně nejpoužívanějším herbicidem. Je registrovaná ochranná známka pro skupinu totálních herbicidů vyráběných americkou firmou Monsanto, jejichž účinnou látkou je glyfosát.

  Přejděte do e-shopu »
 • Scotts

  Scotts

  Rostliny chtějí lásku a ... Substral. Pro Vaši zahradu zde naleznete zejména hnojiva Osmocote, 100 denní hnojiva, vodorozpustná hnojiva, výživu pro domovní rostliny či péči o orchideje. Mezi přípravky na ochranu rostlin Substral patří insekticidy (Careo), Fungicidy, komplexní ochrana růží (Saprol) a herbicidy Roundup.

  Přejděte do e-shopu »
 • Substral

  Substral

  Vyzkoušená a ověřená hnojiva značky Substral. Společnost Substral nabízí granulovaná hnojiva, vodorozpustná hnojiva, tekutá hnojiva, péči o orchideje a hnojivo v tyčinkách. Substral také nabízí kompletní ochranu rostlin, herbicidy, fungicidy, insekticidy.

  Přejděte do e-shopu »
 • Unichem

  Unichem

  Unichem je renomovaným slovinským podnikem pro výrobu vysoce kvalitních přípravků určených k péči o rostliny a jejich ochraně s důrazem na ekologickém zahrádkářství a na účinnou ochranu obytných prostorů před hmyzem, myšmi a potkany.

  Přejděte do e-shopu »
 • York

  York

  Vedoucí evropský výrobce produktů pro domácnost, založen v roce 1992 v Polsku. Firma York nabízí širokou škálu produktů z plastu, kartáčů, kuchyňských hadříků na nádobí, drátěnek a různé typy utěrek, hub, mopů, rukavic a mnoho dalších produktů využitelných v každé domácnosti.

  Přejděte do e-shopu »